Glavna jedinica High 3

65_3243 · BMW G08 X3 30iX B48D · Audio, navigacija, elektronika

Šema: Glavna jedinica High 3
Klik na broj na šemi označava deo u tabeli.
Poz.Broj delaOpisKol.
01 65 12 5 A36 369 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 1
01 65 12 5 A16 A40 Glavna jedinica High 3 · Head Unit High 3 1
01 65 12 5 A47 352 Glavna jedinica High 3 · Head Unit High 3 do 07/2021 1
01 65 12 5 A55 D75 Glavna jedinica High 3 · Head Unit High 3 do 11/2021 1
01 65 12 5 A5B 484 Glavna jedinica High 3 · Head Unit High 3 do 03/2022 1
01 65 12 5 A61 153 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 06/2022 1
01 65 12 5 A69 487 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 05/2022 1
01 65 12 5 A75 957 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 08/2022 1
01 65 12 5 A6D D89 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 09/2022 1
01 65 12 5 A7C A98 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 11/2022 1
01 65 12 5 A84 B40 RP glavna jedinica High 3 · RP Head Unit High 3 do 09/2020 1
02 07 14 9 185 673 Zavrtanj sa ovalnom glavom i podloškom · Oval-head screw with washer 4
Napomene iz kataloga
  • Za vozila sa nacionalnom verzijom Kina

Brojeve delova proveri po VIN-u pre kupovine: u katalogu isti deo ima više izvedbi, zavisno od motora i godišta proizvodnje.