Kablovski snop vrata

61_5321 · BMW G32N 620d · Električni sistem vozila

Šema: Kablovski snop vrata
Klik na broj na šemi označava deo u tabeli.
Poz.Broj delaOpisKol.
01 61 12 5 A1C D66 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D83 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D64 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D81 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D61 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D78 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D71 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D88 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D70 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D87 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D68 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D85 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D56 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D73 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D67 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D84 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D65 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D82 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D63 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D80 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D62 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D79 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D69 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D86 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D59 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D76 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D60 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D77 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D58 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D75 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
01 61 12 5 A1C D57 Kablovski snop vrata, na strani vozača · Door cable harness, driver's side 1
01 61 12 5 A1C D74 Kablovski snop vrata, strana suvozača · Door cable harness, co-driver's side 1
02 61 12 5 A1C DA4 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C DA3 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D93 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D91 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D96 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D90 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D99 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D95 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D94 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C DA5 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D97 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D92 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C D98 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C DA2 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C DA1 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
02 61 12 5 A1C DA0 Kablovski snop vrata, zadnji · Door wiring harness, rear 2
Napomene iz kataloga
  • Za vozila sa vratima sa automatskim zatvaranjem i komfornim sedištem sa memorijom i električnim podešavanjem sedišta sa memorijom i M multifunkcionalnim sedištem i spoljnim ogledalom sa automatskim zatamnjivanjem i ambijentalnim osvetljenjem enterijera i sistemom Driving Assistant i sistemom Driving Assistant Plus i sistemom Parking assistance Plus i audio-sistemom Bowers & Wilkins High End
  • Za vozila sa vratima sa automatskim mekim zatvaranjem, zadnjim bočnim rolo zavesama, ambijentalnim osvetljenjem enterijera i Bowers & Wilkins High End Sound sistemom

Brojeve delova proveri po VIN-u pre kupovine: u katalogu isti deo ima više izvedbi, zavisno od motora i godišta proizvodnje.